Як у Сумах отримати інсулін?

У 2017 році Уряд запровадив електронний реєстр пацієнтів, що потребують інсулінотерапії. Раніше закупівля препаратів інсуліну здійснювалася за тендерною процедурою регіонами. Однак, цей спосіб показав себе як неефективний, з великою кількістю недоліків: формування потреби було неточним; номенклатура закупівель могла ставати предметом маніпуляцій; ціни закупівлі препаратів інсуліну суттєво різнилися від регіону до регіону; траплялися затримки поставок препаратів в результаті оскаржень процедур закупівель або несвоєчасного проведення закупівель; відсутній реальний механізм контролю фактичного розподілення препаратів.

Запровадження реєстру дає змогу державі уникнути необґрунтованих закупівель на десятки мільйонів гривень, пишуть у мерії Сум. Це, говорять, дозволятиме забезпечувати безперебійну поставку високоякісних препаратів інсуліну кожному пацієнту.

Більшість областей уже перейшла на користування єдиним реєстром і працює за процедурою реімбурсації. Найбільш поширені запитання про те, хто і як може отримати інсуліни, або Переглянути не завантажуючи.

Поділитися в соціальних мережах