З’явилася інформація про стан здоров’я Володимира Голубничого

Про це повідомив у Фейсбуці віце-президент Федерації легкої атлетики Сумської області Олексій Сердюченко.

«Шановні друзі! Федерація легкої атлетики Сумської області щиро дякує всім, хто відгукнувся на наш заклик допомогти у скрутний час легенді світового спорту і Сумщини Володимиру Голубничому!!!

Завдяки вам нам вдалося зібрати трохи більше 20 тис. грн, які вже передані родині Володимира Степановича на придбання ліків.

Кожен ваш переказ дуже важливий для нашого прославленого чемпіона, але окрему подяку за найвагомішу допомогу хочемо виказати Фоменку Михайлу Івановичу, керівництву Сумського НВО та «Сумбуду»!

Також до справи, за окремим напрямом фінансування, долучилася Сумська міська рада, яка виділила значні кошти на лікування В. Голубничого.

Паралельно із нами збір коштів вела і сумська спортивна громада, депутати обласної ради, різні спортивні організації та друзі Володимира Степановича. Отже, ви вже вкотре доводите, що Сумщина багата на небайдужих людей, які готові допомогти у скрутну хвилину! Дякуємо!

Нагадаємо, що наприкінці жовтня у В. Голубничого стався інсульт, він переніс курс інтенсивного лікування у реанімаційному відділенні. Зараз йому значно краще, стан стабільний, але про повне одужання говорити ще дуже зарано. Будемо сподіватись на краще. Бажаємо Володимиру Степановичу якнайшвидшого повного відновлення і повернення додому!» — написав Сердюченко.

Поділитися в соціальних мережах