За ініціативи депутата Миколи Войтенка в медустановах Сумщини замінюють старі вікна на енергозберігаючі

«Минулого року ми розпочали роботи по заміні вікон у Шосткинському дитячому протитуберкульозному санаторії, а вже у році поточному вони виконані на 100%», – розповів заступник голови фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Сумській обласній раді Микола Войтенко.

Самотужки, через брак фінансування, медзаклад мав можливість замінити лише одне вікно на рік. Тому керівництво звернулося за допомогою до обласного депутата. Вивчивши проблему, Микола Войтенко подарував дітям тепло, замінивши старі вікна на нові енергозберігаючі.

Але це, за словами завідуючої педагогічної частини санаторію Оксани Єресь, не єдина проблема закладу. Негайного ремонту потребувала і покрівля. Тож наразі обласний депутат зайнявся вирішенням і цього наболілого питання.

За ініціативи обранця, з обласного бюджету виділено 1 млн 200 тисяч грн. на ремонт покрівлі. Вже пройшла державна експертиза і розпочинаються роботи.

«Обласна рада прийняла рішення виділити ці кошти, аби створити комфортні умови для навчання, лікування і перебування дітей, а персоналу – для нормальної роботи», – наголосив опозиціонер. І під час свого останнього візиту подарував для санаторію ще й мультимедійний комплекс, до якого входять сучасна інтерактивна дошка, проектор та ноутбук.

У Шосткинському дитячому протитуберкульозному санаторії щороку проходять реабілітацію понад 400 дітей віком від 4 до 18 років. Тому комфортне середовище і клімат мають неабияке значення для здорової дитини.

Подбав депутат і про дорослих хворих. У Шосткинському міжрайонному протитуберкульозному диспансері вікна не міняли вже 40 років і, звісно, вони не відповідали жодним санітарним нормам. Тож Микола Войтенко домігся виділення з обласного бюджету 800 тисяч грн. для вирішення цієї проблеми. Головний лікар закладу Валерій Чурсін говорить, що, таким чином, буде замінено 80-85% вікон. Залишаться старі лише в деяких коридорах та технічних приміщеннях.

Микола Войтенко пообіцяв, що буде намагатися вирішити й інші питання закладу, як то – заміну каналізації, ремонт в овочесховищі, придбанні медобладнання. «Крок за кроком ці проблеми ми вирішуватимемо. Треба, щоб люди лікувалися, а не хворіли», – акцентував увагу депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

snymok5

snymok2-1

Поділитися в соціальних мережах