За крок до одужання: Дівчинка з Глухова потребує допомоги (фото)

У свої чотири роки Марійка Кудояр із Глухова багато чого пережила. Їй видалили злоякісну пухлину в шийному відділі, після чого її паралізувало. Більше року дівчинка проходила лікування.

Зараз дитині набагато краще. Вона проходить реабілітацію у Глухові, їздить на лікування до невропатолога у Шостку. Марійка ще не сидить самостійно, зате почала трішки працювати правою рукою, самотужки перевертається зі спини на живіт.

Батьки вірять, що для того, щоб поставити доню на ноги, потрібен лише час. Однак кожних три місяці Марійку потрібно знову везти до Києва на дороговартісне обстеження: це дозволить не пропустити найперших проявів у разі рецидиву. Батьки дякують усім, хто підтримував дівчинку впродовж важкого лікування та просять допомогти пройти обстеження, на яке просто не вистачає коштів. Хоч рідні зібрали значну частину суми, потрібно ще оплатити транспортування дитини до столиці й назад.

Реквізити для допомоги: карта ПриватБанку 5168757347035562 – мама Кудояр Ірина Анатоліївна, тел.: 0960575207.

Джерело: nedelya.info

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах