Жителька Сумщини три роки не може оговтатися від ДТП

Три роки тому Тетяну Калюжну з Глухова спіткала біда: унаслідок зіткнення з автомобілем вона отримала перелом шийки стегна.

Декілька операцій і довгий процес лікування не дали жодних позитивних результатів. Виявилося, що перелом той медіальний – тобто такий, що шийка сама собою не зростеться. У Тетяни розпочалося руйнування тазостегнових суглобів. Ось що вона розповідає:

“Пересуватися в змозі лише на милицях. Три роки невимовних фізичних і моральних мук. Шансів на повернення до нормального життя меншає з кожним місяцем. Є, щоправда, можливість здійснити операцію – за півціни, 2,5 тисячі $ . Але таких грошей не маю.

Зверталися за допомогою до влади, давали об’яви у ЗМІ, але все те не дуже допомогло. Щось, звичайно, надходило: на пост в «Однокласниках», наприклад, відгукнулися – перерахувало двоє людей по 2000 грн; друзі, знайомі передавали – хто дві, хто три, хто п’ять сотень. Нинішня міська влада обіцяє надати 10 тис грн. А потрібно загалом близько 40 тисяч.

Дуже розраховую, що вдасться їх назбирати, що люди являть милосердя, відгукнуться на мій біль. Далі таку скруту терпіти вже бракне сил. Ще раз слізно прохаю: допоможіть, будь ласка!”

Хто має змогу передати гроші на операцію Тетяни – її рахунок: № 41 49497868827629, Приват Банк.

Джерело: kourier.in.ua

Поділитися в соціальних мережах