Мер Лебедина висловив претензії меру Конотопа через Фейсбук

Міський голова Лебедина Олександр Бакликов на своїй сторінці у Фейсбуці опублікував звернення до міського голови Конотопа Артема Семеніхіна у зв’язку із заявами, які були ним озвучені під час прес-конференції в Інтерфаксі на тему “Підготовка Сумщини для окупації Російською Федерацією”. Лебединський мер висловився претензії конотопському очільнику через те, що той взявся оцінювати ситуацію в Лебедині, зокрема політичні настрої місцевих жителів та говорив про руйнацію міста.

Шановний колего, пане Артеме!

Випадково подивився Вашу прес-конференцію Інтерфаксу. До цього часу я намагався не коментувати жодної Вашої дії, адже це не моя функція: прийде час і наші виборці самі дадуть кожному з нас оцінку. Але цього разу промовчати не маю права, адже Ви всупереч Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та без погодження зі мною, як уповноваженим представником Лебединської громади, декілька разів безпідставно посилались на м.Лебедин. На цю прес-конференцію Ви мене не запрошували, але навіть якби й запросили, то я б відмовився, адже її тематика не відповідає дійсності з життя мого міста.

А тепер по змісту.
11:55 «Приблизно така саме ситуація в Лебедині». Я не знаю, що Ви мали на увазі, але ситуація в Лебедині дуже відрізняється від ситуації в Конотопі. Міська рада працює злагоджено, бюджет затверджується вчасно, роботи, необхідні міській громаді, виконуються (в межах наших фінансових можливостей), заробітна плата міського голови та апарату виконавчого комітету найнижча в області (разом з так званими преміями нижча ніж у багатьох сільських радах).

23:56 «Лебедин – те саме»(мається на увазі, що Лебедин – проти М.Клочка). Я не знаю, хто Вам «підсунув» таку «зінформацію», адже я не бачив жодних документів (соцопитування чи результати референдуму), які б підтверджували Ваші слова. Мало того, я вдячний і голові Сумської ОДА М.Клочку та голові Сумської обласної ради В.Токарю, депутатам обласної ради різних фракцій за ту підтримку, яку вони надають моєму рідному місту. Адже вони чудово розуміють ту досить складну економічну ситуацію в місті зумовлену бажанням виключно одного політично-кримінального угрупування контролювати ситуацію в Сумській області. Мене абсолютно не цікавлять Ваші стосунки з керівниками області, але з усією відповідальністю, я заявляю, що жодного разу ні М.Клочко, ні В.Токар, ні жодна посадова особа ОДА, обласної ради чи депутат обласної ради не ставили мені жодних навіть політичних умов (я теж є представником іншої політичної сили, ніж керівники області), не кажучи вже про «відкати». Ще раз повторюю : ЖОДНИХ умов не ставилось. Мабуть, це тому, що вони переконались за цей час, що я працюю виключно в інтересах громади міста. Адже вони мають у своєму розпорядженні всю повну та достовірну інформацію (а не інтернет-плітки місцевих псевдоактивістів) про мене, про мій спосіб життя, джерела мого доходу та моєї сім`ї.
Єдині, хто мені ставив неприйнятні умови та погрожував мені, це два народних депутати від відомої політичної ОПГ баби Юлі. Але погодитись на їх умови – це зрадити місто та громаду, давши їм можливість продовжувати набивати кишені за рахунок державного та місцевого бюджетів.

54:48 «Руйнація п`яти міст». Я не знаю, що Ви маєте на увазі, але знову наголошую, мене цікавлять виключно інтереси мого міста та громади, яким потрібна допомога, щоб відновити місто після багатьох років «договорняків», «рєшалова» та «бєспрєдєлу» . Ця допомога від області досить суттєва. І без ЖОДНИХ умов чи «відкатів».

І останнє. Відповідно до чинного законодавства України, Ви, пане Артеме, уповноважені представляти інтереси та діяти від імені громади міста Конотопа, а я – міста Лебедина. Тому давайте поважати Закон, вибір наших громад та одне одного.

З повагою, до Вас,
з повагою до громади
славного міста Конотоп

Міський голова міста Лебедина Олександр Бакликов”.

Поділитися в соціальних мережах