Мер переніс сесію на два тижні, аби уникнути провокацій

Сьогодні, 24 січня міський голова Конотопа Артем Семеніхін підписав розпорядження про перенесення 25-ї сесії міської ради, яка мала відбутися 25 січня на 8 лютого. Про своє рішення мер повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

За його словами, такий крок був ним зроблений з метою уникнення можливих політичних інсинуацій, які можуть виникнути на ґрунті того, що не всі постійні депутатські комісії завершили свою роботу.

“Бюджетна комісія ще знаходиться у стадії обговорення бюджетних процесів та має свої пропозиції, зауваження, ще не всі пропозиції вивчили. І тому, аби уникнкути можливих провокацій, інсинуацій і, на мій погляд, якась нота конструктиву починає з’являтися у нас тут у міській раді, я переніс сесію на два тижні”, – зазначив Семеніхін.

Джерело: http://konotop.in.ua/

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах