Мер про дороги: гірші, ніж на сході після бомбардування

Міський голова Конотопа Артем Семеніхін у своєму черговому відеозверненні зазначив, що у районному центрі дороги наразі гірші, ніж на сході, де ведуться бойові дії і пояснив, чому так.

“У 2016 році я і наша команда, ми добре відпрацювали. Це є факт визнаний не нами, а факт визнаний людьми, мешканцями Конотопа. Є не один відеозапис, не одне опитування, які свідчать, що людям сподобалось , як ми відпрацювали: не було жодної ями, 13 доріг нами було зроблено, вуличне освітлення, заборонені побори у школах, посіли перше місце в області по темпам наповнення бюджету… Наш рейтинг виріс в десятки разів. Мій рейтинг, як міського голови сягнув захмарних як для Конотопа понад 80 відсотків… Це не могло сподобатися тим мафіозним структурам, які весь час керували містом”, – сказав Артем Семеніхін.

Мер зазначив, що депутати не відзвітували за кошти, які бул надані їм з місцевого бюджету на роботу в округах. Натомість, за його словами, опоненти вимагають назначити начальниками відділів і управлінь своїх людей і не втручатися у розподіл бюджетних коштів.

Джерело: http://konotop.in.ua

 

Поділитися в соціальних мережах