Мер спростував чутки про відстріл собак

Сьогодні, 16 квітня, міський голова Шостки Микола Нога провів зустріч з представниками громадської організації «Чотири лапи». Зустріч ініціювали зоозахисники для того, щоб міська влада дала роз’яснення по ситуації з бродячими собаками. Зокрема, вони хотіли з’ясувати, чи був вилов собак, хто його санкціонував, хто оплатив, чи є договір із спеціалізованою організацією. Прозвучала інформація, що безпритульних псів систематично відстрілюють …

Микола Нога підтвердив: бездомних собак в Шостці дійсно відловлюють. Причина – напади на людей. Міський голова категорично спростував інформацію про відстріл собак: «Нікого, ніде не стріляли». За його словами, договір із спеціалізованою організацією на відлов бродячих тварин у мерії є. Уже виловлено близько 20 собак.

Представники організації «Чотири лапи» стверджують, що зникли неагресивні, стерилізовані собаки.

Також на зустрічі обговорювалося питання будівництва карантинного майданчика. Питання розглядається вже кілька років. Зоозахисники готові взяти на себе відлов бродячих собак і просять міську владу виділити гроші на стерилізацію і післяопераційне утримання. Крім того, «Чотири лапи» знаходитимуть бездомним собакам господарів. Цікаво, що громадські активісти самостійно за свої гроші стерилізують бродячих тварин. За кілька років – близько півсотні безпритульних собак.

Мер пообіцяв, що карантинний майданчик почне роботу в поточному році. Він підкреслив, що питання бродячих собак – непросте, проблема актуальна по всій Україні:

«Прийняли закон, а не підготовили всю систему. Ви ж прекрасно розумієте, що собаки бігають по всіх містах і в тому числі по нашому місту».

Джерело: http://shostka.info/

Поділитися в соціальних мережах