Мер Сум обрав собі двох помічників

Розпорядженням Олександра Лисенка призначено двох помічників міського голови.

Михайло Ананченко обіймає таку посаду з 5 січня, Тетяна Коваленко– з 9 січня.

Михайло Ананченко народився 17 листопада 1994 року у Сумах. Навчався у школі № 23, а потім – у СумДПУ ім. А. С. Макаренка за спеціальністю «Іноземні мови», а з вересня – за спеціальністю «Адміністративний менеджмент».

Із 2010 року був волонтером при дитячих будинках, центрах реабілітації. У 2013 році – заступник голови профспілкової організації студентів у СумДПУ ім. А. С. Макаренка.

Три роки потому був обраний студентським мером міста, а згодом – і Студентським президентом України. Є головою комісії з фандрайзингу Української асоціації студентів, головою Української молодіжної ради, співавтором правок до Проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту».

Тетяна Коваленко народилась 17 лютого 1964 року у Торезі Донецької області, а у 1969 переїхала з родиною до Сум.

Загальну середню освіту здобула у школі № 26, вищу – у Харківському інституті інженерів міського господарства (спеціальність «Економіка та організація будівництва»).

Із 1981 року працювала на різних підприємствах Сум.

bezymyannyj

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах