Мер Сум знову хоче реформувати “Службу 15-80”

Міський голова Олександр Лисенко знайшов роботу Проектному офісу, на посаду директора якого ще в травні призначив свою однопартійку з “Батьківщини”.

Питання обговорювали сьогодні, 12 лютого, під час апаратної наради в мерії.

– Ще одне питання, яке буде пов’язане з усіма. Це робота нашої «Служби 15-80», – почав мер Сум. – Думаю, тут буде доречним доручення Проектному офісу про щотижневий звіт щодо реформування «Служби 15-80». Тому що я майже щотижня питаю: яка у вас ситуація? А мені відповідають: реформуємо … Якщо ми докорінно змінимо роботу «Служби 15-80», то половину отриманих питань ми просто направимо в потрібне русло, щоб вони були вирішені, а не просто давали відповідь: так, все нормально, враховано, ваша інформація передана, і все … Ланцюжок переривається далі, немає зворотного зв’язку. Контроль над виконанням відсутній саме в такому вигляді, як потрібно. Це не тільки моя особиста думка. Ця думка кожного сумчанина, який звертався і отримував таку відповідь. Я розумію, що реакція є на якісь аварійні ситуації, але багато звернень залишаються без необхідної реакції. Тому Проектному офісу – щотижневий звіт, не обов’язково на апаратну нараду – що відбувається. Тому що так довго реформу ми не можемо проводити.

Нагадаємо, про реформу «Служби 15-80» мер заговорив ще влітку минулого року. Він хотів, щоб служба вийшла в Інтернет і соцмережі, однак щось пішло не так …

З 22 травня 2017 року «Проектний офіс», про результати роботи якого нічого невідомо, очолює депутат Сумської міськради від «Батьківщини» Оксана Кубрак.

Поділитися в соціальних мережах