Мер звинувачує військову прокуратуру в провокаціях проти нього

Підготовче засідання суду щодо дій Роменського міського голови Сергія Салатуна (вимагання ним та отримання 50 тисяч гривень неправомірної вигоди, як йдеться в обвинувачені військової прокуратури) знову було перенесене.

Суд транслювали он-лайн. На засідання прийшов один із трьох адвокатів міського голови, другий захисник не був повідомлений належним чином, третій – сповістив про те, що задіяний в іншому процесі. Єдиний присутній адвокат заявив: за відсутності колег розгляд справи є порушенням прав обвинуваченого. Прокурор назвав таке умисним затягуванням справи, адже, минулого разу, 6 березня, обвинувачений сам відмовився від одного з адвокатів.

Коли журналісти по телефону запитали Сергія Салатуна про відмову від адвоката, він це заперечив: “Як я міг відмовитися від своїх адвокатів. Ще раз провокація, і в цій провокації задіяна прокуратура військова обласна наша. Я зацікавлена людина, щоб оцей суд, оце все закінчилося”.

Під час спроби провести підготовче засідання військовий прокурор подав клопотання про звернення до дисциплінарної комісії адвокатів у зв’язку з неодноразовою неявкою захисників Сергія Салатуна – суд його задовольнив.

Нагадаємо, факт отримання Сергієм Салатуном неправомірної вигоди у сумі 40 тис. грн. зафіксували 16 серпня 2016 року. За інформацією прокуратури, гроші посадовець отримав за сприяння в отриманні дозволу підприємцями з Луганщини на прокладання та використання кабельних мереж.

Джерело: http://tv.sumy.ua/

 

 

 

 

Поділитися в соціальних мережах