Мерія дала відписку щодо звільнення центру Сум від МАФів

Надійшла відповідь міської влади на онлайн-петицію «Прибрати всі МАФи з центральної частини міста».

«З центру міста мають зникнути всі так звані малі архітектурні форми, які фактично є жахливими металевими будками. Наприклад, навколо універмагу “Київ” (який і сам наче велетенський МАФ) багато незрозумілих будок, які є перепоною для руху пішоходів і псують архітектурний вигляд міста. Замість МАФів на газонах має буде трава і квіти», – пише автор петиції Мi Андрiй Анатолійович.

Відповідь на електронну петицію:

«Електронна петиція «Прибрати всі МАФи з центральної частини міста», що набрала необхідну кількість підписів, уважно розглянута виконавчими органами Сумської міської ради.

Повідомляємо, що управління архітектури та містобудування Сумської міської ради, відповідно до наданих повноважень, здійснює моніторинг розміщених тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Суми, готує проекти рішень виконавчого комітету Сумської міської ради щодо демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, встановлених з порушенням вимог чинного законодавства України, а також організовує демонтаж тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, відповідно до рішень виконавчого комітету Сумської міської ради.

Згідно з рішеннями виконавчого комітету Сумської міської ради «Про звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста Суми» від 16.05.2017 № 229, від 20.06.2017 № 334, від 20.06.2017 № 335, від 18.07.2017 № 385, від 19.09.2017 № 480, від 16.01.2018 № 44, від 20.02 2018 № 86 визначено перелік тимчасових споруд, які підлягають демонтажу (в тому числі в центральній частині міста).

За результатами протоколу засідання комісії з питань звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста Суми (протокол від 24.04.2018 № 9) на офіційному сайті Сумської міської ради оприлюднено проект рішення виконавчого комітету міської ради «Про звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста Суми».

Відповідно до протоколу засідання комісії з питань звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста Суми (протокол від 16.05.2018 № 10) управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради доручено підготувати відповідний проект рішення виконавчого комітету Сумської міської ради щодо демонтажу двох незаконно встановлених тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності по вул. Кооперативна, 1.

Так, протягом 2017 року, комісією з питань звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста Суми на виконання рішень виконавчого комітету Сумської міської ради «Про звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста Суми» демонтовано 52 незаконно встановлені тимчасові споруди. На вимогу управління архітектури та містобудування Сумської міської ради демонтовано 26 незаконно встановлених тимчасових споруд їх власниками в добровільному порядку.

Протягом 2018 року комісією з питань звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста Суми демонтовано 1 незаконно встановлену тимчасову споруду. На вимогу управління архітектури та містобудування Сумської міської ради демонтовано 11 незаконно встановлених тимчасових споруд їх власниками в добровільному порядку.

Тобто, робота щодо демонтажу незаконно встановлених тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності проводиться постійно на території міста Суми, в тому числі в центральній частині міста».

Поділитися в соціальних мережах