Мерія відповіла на петицію про темряву в парку ім. Кожедуба

“Увечері в парку ім. Кожедуба, центральному парку м. Суми, неможливо прогулятися. Страшно, небезпечно. Освітлення практично немає – старі ліхтарі без лампочок понуро стоять над темними стежками. Увечері в парку багато людей, а було б ще більше, якби не страшно було в нього заходити. Парк поступово гине. Олександр Лисенко, батько міста, прийміть рішення. Ну вкрутіть кілька ламп”, – писала в електронній петиції Яна Оніщенко.

Звернення сумчанки нарешті отримало відповідь міської влади:

“Ваша електронна петиція, розміщена на сайті “Єдина система місцевих петицій” щодо улаштування освітлення у міському парку ім. І.М. Кожедуба розглянута в департаменті інфраструктури міста Сумської міської ради.
Повідомляємо, що на теперішній час департаментом укладено договір на виготовлення проектно-кошторисної документації зі строком виконання до кінця листопада поточного року.
Варто зазначити, що кошти у поточному році на проведення ремонту освітлення парку ім. І.М. Кожедуба в міському бюджеті не передбачені, тому при формуванні проекту міського бюджету на 2019 рік департаментом направлено пропозицію щодо фінансування вказаних робіт в наступному році у сумі 4000 тис. грн.
При забезпеченні відповідного фінансування, виконання капітального ремонту мереж освітлення міського парку ім. І.М. Кожедуба буде включено до плану відновлювальних робіт об’єктів благоустрою на наступний рік”.

Поділитися в соціальних мережах