Мерія відповіла відпискою на петицію про “кабаки” на дитячих майданчиках

Отримала відповідь міської влади онлайн-петиція «Заборонити куріння і розпивання алкогольних напоїв на дитячих майданчиках».

«В Україні є Закон, який забороняє куріння і розпивання алкогольних напоїв на дитячих майданчиках і в громадських місцях. Тільки цей Закон ніхто не виконує!

Дуже набридло що дитячі майданчики по радіусу ввечері нагадують кабак з розкладеними пивом і рибою, стоять, курять. Поруч грають діти свої і чужі!

Про яке здоров’я майбутніх поколінь можна говорити…

Пропоную глобально вирішувати питання: встановити вивіски на дитячих майданчиках, які будуть інформувати про заборону куріння і розпивання алкоголю, регулярні рейди співробітників поліції, муніципальної варти або інших уповноважених служб, проведення заходів, профілактичних бесід і штрафів для порушників!

Якщо наша країна йде шляхом розвитку, то давайте потихеньку і змінювати ставлення громадян до виконання Законів!», – писав автор петиції Шевченко Володимир Володимирович.

Відповідь на електронну петицію:

«Повідомляємо, що електронна петиція “Запретить курение и распитие алкогольных напитков на детских площадках”, розміщена на порталі “Єдина система місцевих петицій” (https://e-dem.in.ua/sumy/Petition/View/1275), розглядається відділом з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської міської ради.

Відповідний проект рішення виконавчого комітету Сумської міської ради з даного питання підготовлено та заплановано для розгляду на черговому засіданні виконавчого комітету Сумської міської ради.

Про день та час засідання виконавчого комітету Сумської міської ради Вас буде проінформовано».

Поділитися в соціальних мережах