Меру Сум уріжуть премію

Минулого тижня на Інформаційному порталі Сумської міської ради з’явився проект рішення, яким передбачається знизити щомісячну премію міського голови Олександра Лисенка.

Нагадаємо, рішенням сесії від 31 січня цього року йому була встановлена щомісячна премія у розмірі 150% посадового окладу, надбавок та доплат, а всім вісьмом заступникам – в розмірі до 150%, «відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи».

Новим проектом рішення пропонується знизити розмір премії мерові зі 150% до 90%. При цьому по заступниках все залишається, як і раніше. Цікаво, що ініціатором цих змін, згідно з проектом рішення, є сам мер. Чи то він вирішив, що його «особистий внесок у загальні результати роботи» не дотягує до 150% премії, то чи на нього так вплинуло нещодавнє рішення суду, яким він був визнаний винним в корупційне правопорушення.

Олександра Лисенка судили за те, що на сесії міськради 22 лютого 2017 року він голосував за збільшення щомісячної премії самому собі зі 150% до 300% суми посадового окладу, надбавок та доплат. І, хоча мер зробив все можливе, щоб затягнути процес (пішов на довгостроковий лікарняний), і суд в підсумку змушений був закрити справу у зв’язку з закінченням строку притягнення до адмінвідповідальності, проте суд визнав Олександра Лисенка винним в адмінправопорушенні, передбачене ч.1 і ч .2 ст.172-7 КУпАП (неповідомлення про наявність реального конфлікту інтересів та вчинення дій або прийняття рішень при наявності такого конфлікту).

Сьогодні міський голова намагається оскаржити це рішення в апеляційному суді, і на цьому тлі проект рішення про зменшення йому премії виглядає неоднозначно.

Джерело: http://www.shans.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах