Молодого чоловіка пограбували дорогою з розважального закладу

Повідомлення про грабіж до Глухівського відділу поліції надійшло від 29-річного місцевого. Він розповів, що, повертаючись додому з розважального закладу, на нього напав чоловік, вдарив його та відібрав речі.

«На місце події одразу виїхали працівники поліції, – коментує подію Роман Невожай, начальник Глухівського відділу поліції. – А в ході комплексного відпрацювання міста зловмисника помітили на одній з вулиць працівники сектору кримінальної поліції. Чоловік явно від когось тікав та за описом потерпілого був схожий на підозрюваного. Його зупинили та перевірили. Під час поверхневого огляду правоохоронці знайшли у нього пограбовані речі потерпілого, які одразу вилучили, а чоловіка – для подальшого з’ясування обставин, направили до відділу поліції».

Підозрюваному 33 роки. Чоловік і раніше мав судимості за крадіжки та грабежі. У скоєному він зізнався, пояснивши, що в такий спосіб вирішував свої фінансові труднощі.

Правоохоронці вже повернули потерпілому його речі, а у відношенні зловмисника відкрили чергове кримінальне провадження за ч.2 ст.186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. За скоєне йому загрожує шестирічне ув’язнення.

Поділитися в соціальних мережах