Морила холодом пацієнтів помічник нардепа Бухарєва

В обласній спеціалізованій психіатричній лікарні №2, що знаходиться в Охтирському районі, значно більше турбуються за свої робочі місця, ніж за життя та здоров’я пацієнтів. Низька температура, неприпустимі побутові умови котельня початку двадцятого століття і змова та мітинги лікарів, які не хочуть змінювати ситуацію – такою є ситуація в цьому лікувальному закладі.

Через недолугу роботу головного лікаря Лілі Неофітної, яка, до речі, є помічником Народного депутата України від партії «Батьківщина» Владислава Бухарєва, проблеми з пониженням температурного режиму в закладі існують вже не один рік. Це, до речі, визнає й сама лікарка.

«У 2009 − 2010 роках ми «топили» газовим вугіллям, яке давало справді температуру до 18ºС, − говорила вона. − Тоді було вирішено побудувати котельню на альтернативному виді палива − соломі».

Цікаво те, що ця котельня й досі недобудована. Натомість було вирішено реконструювати стару котельню. За словами пані Неофітної, було замінено три котли, поставлено енергозберігаючий насос і вирішено застосовувати замість газового вугілля антрацитове насіння. Але з 2014 році у зв’язку з війною цей вид палива став недоступний і заклад … знову перейшов на газове вугілля. З того часу низькі температури в лікарні взимку стани нормою, а шапки й теплі пальта і шуби − звичним одягом навіть для лежачих хворих взимку.

Виникає питання: якщо керівник знала, що у її закладі вже не один рік є проблема з теплопостачанням, то чому нічого не робили, коли були депутатом обласної ради, чому не звертались до «свого білосердешного» голови обласної ради та народного депутата Бухарєва?

Чому тепер, коли начальник управління охорони здоров’я Сергій Бутенко почав бити тривогу й говорити про переведення хворих в інші лікувальні заклади, він отримав супротив з боку персоналу лікарні? Ситуація із блокуванням автобусів, із криком персоналу нагадувала сплановану акцію, спектакль на тему «обласна влада знищує лікарню». Хворих підбурювали, перешкоджали їм сідати в автобуси для перевезення до аналогічного лікувального закладу в Ромнах. На «допомогу» лікарям хутко з’явилися «помічники» і «громадські активісти», якими офіційно чи неофіційно керує одна політична сила − «Батьківщина».

Ліліє Павлівно, влада довгий час була у ваших руках! Та у Вас і сьогодні є певні важелі. Врятуйте свій заклад нормальними цивілізованими методами. Для початку сходіть у свою ж котельню, яка збудована, мабуть, ще у тому ж 1903 році, коли й зведене приміщення закладу. Погляньте на тих нещасних людей, які там працюють в антисанітарних умовах із загрозою для свого здоров’я. Подивиться на вікна, які час уже давно замінити, щоб заощаджувати теплову енергію. У лікарні необхідно вже давно щось міняти, щоб вона не лише жевріла, а успішно функціонувала.

Хоча… чи потрібно це головному лікарю? Яка справжня мета цих спектаклів? Наразі у лікарні 260 хворих обслуговує 350!!!! працівників. Подейкують, що Лілія Неофітна навмисне збільшила штат лікарні для того, щоб зробити собі тут адептів «Батьківщини» в окремо взятому регіоні. І судячи з усього, мету свою вона досягла, адже Охтирщина на останніх виборах до Верховної Ради проголосувала за «правильного» обранця, а той узяв її своїм помічником… Тож відповідь на питання, поставлене вище, гадаю, очевидна!

Нагадаємо, що влада Сумщини зреагувала на порушення температурного режиму в обласній спеціалізованій психіатричні лікарні №2, що в Охтирському районі, запропонувавши перевести хворих до іншого лікувального закладу такого ж профілю. Однак персонал лікарні перешкоджав цьому і автобуси змогли вивести частину хворих лише пізно ввечері.

Поділитися в соціальних мережах