Микола Клочко вкотре наголосив на безпеці перевезення дітей

Голова облдержадміністрації під час засідання колегії надав відповідні доручення щодо організації здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства  на автомобільному транспорті при перевезенні організованих груп дітей

«Як уже показали останні події, питання перевезення дітей є вкрай важливим, тому що мова йде не лише про здоров’я, а і життя», – наголосив очільник області та додав, що у першу чергу потрібно забезпечити небезпеку перевезень та користуватися послугами досвідчених перевізників, які мають відповідну ліцензію.

Окрім цього, за словами посадовця, потрібно повністю дотримуватися всіх нормативів та законодавчих вимог. Так, Микола Клочко надав доручення управлінню патрульної поліції спільно з представниками управління Укртрансбезпеки посилити контроль за транспортними засобами, які здійснюють перевезення організованих груп дітей на дотримання норм чинного законодавства.

Звернувся він і до Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, який спільно з управлінням патрульної поліції та управлінням Укртрансбезпеки має провести належну інформаційно-роз’яснювальну роботу і довести до усіх мешканців Сумщини існуючі вимоги про організацію перевезення груп дітей.

Також має бути проведена належна робота з батьками, котрі мають перед поїздкою чітко розуміти, що це за перевезення, яким чином воно відбуватиметься і хто відповідає за безпеку дітей.

«Я особисто проконтролюю стан виконання цих доручень», – резюмував Микола Клочко.

16222

Поділитися в соціальних мережах