Микола Войтенко: «Ми поступово, крок за кроком вирішуватимемо проблеми, які накопичувалися десятиріччями»

«Фактично все, що ми запланували зробити поточного року в Шосткинському міжрайонному протитуберкульозному диспансері та Шосткинському обласному дитячому протитуберкульозному санаторії – вирішено, – зазначає заступник голови фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Сумській обласній раді Микола Войтенко. – Це ті заклади, які потребують неабиякої уваги, тому ми намагаємося спрямувати кошти на вирішення їх потреб».

Головний лікар Шосткинського міжрайонного протитуберкульозного диспансеру Валерій Чурсін каже, що протягом останніх 10 років централізовано не було закуплено до закладу жодного обладнання і не покращувалася його матеріально-технічна база. Але завдяки Миколі Войтенку ситуація кардинально змінилася.

За два роки було замінено понад ста старих вікон на нові енергозберігаючі. У році поточному завдяки сприянню обласного обранця закуплений паровий стерилізатор, вартістю 150 тисяч грн, проявочний комплекс в рентгенкабінет, придбано витяжну шафу за 50 тисяч та закуплене інше медобладнання на суму 200 тисяч грн. А загалом за два роки куплено медобладнання на півмільйона грн. За депутатські кошти був зроблений ремонт даху в овочесховищі площею близько 500 м кв. За словами Чурсіна ремонт тут не робився з дня будівництва закладу, який був зданий в експлуатацію в 70-х роках минулого століття.

Величезною проблемою залишається заміна рентген апарату. Його вартість – 3,5  млн грн. Він не підлягає ремонту, на нього вже навіть не випускають запчастини. Микола Войтенко пообіцяв, що буде порушувати це питання на рівні області.

У Шосткинському обласному дитячому протитуберкульозному санаторії депутата також завжди чекають з радістю. Завдяки йому тут було проведено низку робіт – закуплені спортивні тренажери, комп’ютери, лед-телевізори, електроплити для кухні, бойлери, відремонтовано дах шкільного корпусу, укладений лінолеум в коридорах і трьох шкільних класах, замінені вікна на нові енергозберігаючі у навчальному та спальному корпусах, закуплений стоматологічний кабінет із сучасним обладнанням тощо. Наразі проводиться установка пожежної сигналізації, яка має завершитися до кінця листопада. Головний лікар закладу Валентина Пустовіт говорить, що протягом 21 року їй не доводилося відчувати такої підтримки, яку наразі надають опозиціонери.

Микола Войтенко поспілкувався з керівником, обговорив потреби санаторію на наступний рік. «Будемо намагатися капітально відремонтувати туалетні кімнати, спортивну залу, купити ортопедичні матраци та утеплити стіни шкільного корпусу. Роботи багато. Ми поступово, крок за кроком вирішуватимемо проблеми, які накопичувалися десятиріччями», – пообіцяв депутат.

Поділитися в соціальних мережах