Миропільський НВК отримав шкільний автобус

На його придбання було виділено понад 1,4 мільйона гривень із державного бюджету – субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад

«Миропільський навчально-виховний комплекс – це опорний навчальний заклад нашої об’єднаної громади. Тут навчається 381 школяр, – зазначила голова Миропільської ОТГ Олена Ординець. – Підвезенням учнів тепер займатимуться два шкільні автобуси, один забиратиме дітей у Миропіллі, інший – курсуватиме селами, що входять до складу ОТГ – Великий Прикіл, Малу Рибицю, Грунівку, Велику Рибицю, Запсілля тощо».

Шкільний автобус має 31 посадкове місце. Церемонія його вручення перетворилася на справжнє свято: урочисто розрізана червона стрічка, повітряні кульки, оплески школярів та педагогічного колективу НВК та фотосесії в новенькому автобусі. Щаслива малеча із дошкільної групи перша здійснила стартовий рейс навколо школи й центральними вулицями села.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах