На Баранівці у приватному будинку згоріло троє людей

8 березня о 20:03 на лінію екстреного виклику “101” надійшла інформація про пожежу в приватному житловому будинку на трьох господарів по вул. Лучанській у Сумах. На момент прибуття пожежних із вікон і дверей однієї з частин дерев’яного житла виходив густий дим.

Використовуючи апарати для захисту органів дихання, рятувальники потрапили в палаючий будинок. При проведенні розвідки, в одній з кімнат, де відбувалося горіння, на підлозі були виявлені тіла двох осіб (чоловіка і жінки). Згодом, в задимленій кухні знайшли тіло третього чоловіка.

Всього на гасіння було залучено 11 чоловік особового складу та 3 одиниці спецтехніки.

Загиблими виявилися господар будинку 1964 р.н., його знайомий 1957 р.н. Особа жінки встановлюється. За попередніми висновками фахівців, допустима причина займання – необережність при палінні.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах