На дорогах Сумщини поки немає радарів для вимірювання швидкості

Засоби контролю швидкості станом на 8 жовтня мають 13 областей та столиця.

“Цей прилад дозволяє фіксувати швидкість на досить великі дистанції. Робоча дистанція і максимальна – 1200м , може бути збільшена до 1500м”, – розповів заступник начальника департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.

Сумщини у переліку областей, як тримали пристрої, зараз немає. Коли вони надійдуть, у патрульній поліції області не знають – скерували до прес-служби Департаменту поліції України.

“Наразі у патрульної поліції є близько 25 радарів. Їх нам передали після повірки. Скільки їх ще прийде до нам – невідомо. Їх ми отримали вже повіреними. Дат немає. Скільки повірка займе часу – не від нас залежить”, – повідомила телефоном начальниця відділу прес-служби Департаменту патрульної поліції України Яна Кутова.

Радари, які планують використовувати для вимірювання швидкості руху, не нові. Це пристрої, які були у використанні. До 15 жовтня радари тестуватимуть – тобто за перевищення швидкості порушників не каратимуть, повідомив Олексій Білошицький. Далі – складатимуть адмінпротокол. Нагадаємо, з 27 вересня за перевищення швидкості можуть оштрафувати на 3 тис. 400 грн.

Джерело: http://tv.sumy.ua/

 

Поділитися в соціальних мережах