На газету Дорошенка-Положія хотіли виділити майже 200 тисяч бюджетних коштів

У Сумському районі мала продовження історія із газетою, спеціально створеною сумським журналістом Євгеном Положієм за ініціативою голови РДА Геннадія Дорошенка. Нагадаємо, серед громади розгорівся справжній скандал після того, як керівник району змушував бюджетників  її виписати.

Депутат Сумської районної ради Анна Валевська повідомила, що на передплату газети Дорошенка-Положія хотіли виділити  із бюджету майже 200 тисяч гривень.

“197 тисяч з бюджету на передплату газети Дорошенка-Положія хотів виділити голова Сумськоі районної адміністраціі – головний ініціатор та ідейний натхненник тієї ж таки газети. Після того, як нагнув усіх бюджетників іі виписати.”А ти що зробив для того, аби задушити реформи, використати адмінресурс і послати губернатора, президента і весь народ далеко і надовго з їхніми дємократічєскімі рєформами?

Батько знає як треба! Батько був комуністом. Патерналізм він такий…

Шкода, що багатьом людям і справді не потрібні зміни. А тоді хочемо справедливий суд, дієву поліцію і щоб встиг сказати лікарю, що в тебе є гроші і ти заплатиш, до того, як вирубишся у швидкій.

Цікаво, що далі? Змушуватимуть укладати угоди зі “своіми” лікарями?😝

Наш народ завжди знайде спосіб як обійти реформи! Так що будемо ми в лісі без трусів скакати ще довго. І весь цивілізований світ зачиниться від нас як від чумних. Бо найбільша наша чума – це те, що нам зручно бути там, де ми є!

І хай іб…ть нас усі! Бо ми того варті!

Дякую депутатам при здоровому глузді, які не проголосували!

Я б перша потисла руку тому, хто зробив гарну газету в районі, не використовуючи адмінресурс, а чесно і прозоро пропонуючи своі послуги і свій продукт, як це роблять усі реформовані газети! Але ж для того потрібні мізки, а вони як сказав Микола Олексійович – Дар Божий…

Цікаво, а АП перевіряє голів РДА перед призначенням на наявність божих дарів? Чи просто дарів? Так, просто цікаво…” – пише Валевська у Фейсбуці.

30124518_860943494090407_3903552967671808000_n

 

Поділитися в соціальних мережах