На околиці Сум відновлюють подачу газу після аварії

Сьому добу аварійно-диспетчерська та експлуатаційна служби «Сумигаз» працюють у посиленому режимі, щоб відновити газопостачання двох районів Сум і десяти сіл області.

Аварійна ситуація на газорозподільній мережі виникла ввечері 21 вересня. Місцевий житель, намагаючись вкрасти газове обладнання, пошкодив газопровід високого тиску. Через це у газовому колодязі виникла пожежа, яка могла призвести до вибуху та дістатися ліній електропередачі. Рятувальники гасили полум’я 17 годин. За цей час фахівці ПАТ «Сумигаз» оперативно перемикнули більшість споживачів м. Суми і підприємство «Сумихімпром» на резервну лінії.

Внаслідок пожежі без газопостачання залишились села Токарі, Вільшанка, Хомине, В. Чернеччина, Битиця, Пушкарівка, Липняк, Н. Піщане, Кирияківщина, Рибці Сумського району, частково припинено розподіл газу до м. Суми (райони Баранівка та Василівка).

Після того, як газовики відремонтували пошкоджене дороговартісне обладнання і обстежили ділянки мережі, на якій сталась пожежа, почали відновлення розподілу газу:

27 вересня – до сіл Н. Піщане, Кирияківщина, Рибці;
28 вересня – до м. Суми та сіл Токарі, Вільшанка, Хомине, В. Чернеччина, Битиця, Пушкарівка, Липняк.
Роботи триватимуть й у вихідні дні. Задіяні понад 100 фахівців ПАТ «Сумигаз».

ПАТ «Сумигаз» закликає клієнтів з порозумінням поставитися до тимчасових незручностей та сприяти газовикам у доступі до помешкань під час відновлення газопостачання.

Поділитися в соціальних мережах