На ремонт пішохідної та велодоріжки від «Мануфактури» до Прокоф’єва в бюджеті Сум немає грошей

На ремонт пішохідної та велодоріжки від «Мануфактури» до Прокоф’єва в бюджеті Сум немає грошей.

«На сьогоднішній день доріжка знаходиться в жахливому стані: відсутнє асфальтове покриття, ями, вибоїни, доріжка не освітлюється, над доріжкою старі дерева в аварійному стані. Дана доріжка з’єднує спальний район вулиць Прокоф’єва і СКД з центром міста, тому нею користується більшість жителів цього району. Необхідно зробити пішохідну і велодоріжку з освітленням для безпечного пересування жителів цього района.Также необхідно очистити цю доріжку від аварійних дерев», – ішлося в петиції сумчанина.

Міська влада, ознайомившись з петицією, повідомила, що на все це в міському бюджеті на поточний рік не передбачено коштів.

«З метою організації ремонту цього об’єкта, департаментом інфраструктури міста направлено пропозиції про включення в проект міського бюджету на наступний рік фінансування цього заходу в межах видатків, передбачених на ремонт об’єктів благоустрою міста.

При забезпеченні відповідного фінансування, виконання робіт по влаштуванню пішохідної та велосипедної доріжки від ТЦ «Мануфактура» до вул. Прокоф’єва буде включено в план відновлювальних заходів на об’єктах благоустрою міста в наступному році”, – відповіли міська влада.

Поділитися в соціальних мережах