На що найбільше скаржаться жителі Сумщини на “гарячу лінію”?

У лютому на обласну «гарячу лінію» надійшло 394 звернення, причому найбільше – від жителів Сум – 193 (49%), Ромен – 32 (8,1%), Шостки – 19 (4,8%) і Сумського району – 21 (5,3%).

Найбільше людей турбували питання комунального господарства – 171 (43,4%) звернення (Суми, Ромни та Сумський район). Перш за все – це ремонт ліфтів, благоустрій територій, відновлення водопостачання, відновлення газопостачання та електропостачання, теплопостачання, чистка доріг від снігу, усунення течі каналізації. З питань соціального захисту населення надійшло 42 (10,6%) звернення. Найбільше – від жителів Сум, Охтирки, Ромен та Краснопільського району.

Громадян хвилювали питання оформлення і перерахунок субсидій на житлово-комунальні послуги, отримання засобів реабілітації, здобуття влади та перерахунок пенсій і соціальних виплат і отримання матеріальної допомоги.

Наступні за кількістю звернень – питання транспорту і зв’язку – 52 (13,2%) звернення. Найбільше від жителів міста Суми та Сумського району. Жителів Сумської області найбільше хвилювало питання роботи радіо, телебачення та мережі Інтернет, відновлення руху автотранспорту та вартості перевезень.

Джерело: http://www.shans.com.ua/

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах