На СНВО відключили світло

Заводчани у Сумах працюють не лише без зарплати, а ще й без світла. За борги Сумському машинобудівному науково-виробничому об’єднанню відключили електроенергію. У керівництві ПАТ “Сумиобленерго” запевняють, що  неодноразово йшли назустріч підприємству, але нині завод заборгував уже понад 150 мільйонів гривень. Гроші не надходили, тож енергетики перейшли до радикальних дій.

“Для початку  було обмежене електропостачання офісних приміщень і тих, що не задіяні у важливих виробничих процесах. На даний момент електроенергія, постачання на ці об’єкти не відновлювалися “, – коментує комерційний директор ПАТ “Сумиобленерго” Михайло Ільницький.

Коли борги за електрику будуть сплачені та чи не відключать світло на самому виробництві – питання залишається відкритим, адже фінансове становище заводу поки не змінилося.

Нагадаємо, що СНВО заборгував своїм працівникам майже 100 мільйонів гривень. Доведені до відчаю заводчани перекривали дорогу із єдиною вимогою: виплатити заробітну плату.

Джерело: http://sts.sumy.ua/

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах