На Сумщині 19-річна дівчина хотіла виїхати до Росії за паспортом матері

На вихідних в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Бачівськ» прикордонники Сумського загону виявили українку, яка намагалася перетнути державний кордон з чужим паспортним документом.

До пункту пропуску «Бачівськ» на виїзд до Росії прибув мікроавтобус марки «Volkswagen» української реєстрації, на якому в якості пасажира слідувала наша співвітчизниця. Під час здійснення прикордонного контролю жінка надала на паспортний контроль паспорт громадянина України, який викликав сумніви у прикордонного наряду щодо приналежності пред’явленого документа даній особі.

У подальшому за результатами перевірки документа було підтверджено, що наданий громадянкою паспорт їй не належить. 19-річна українка зізналася прикордонникам, що даний паспорт належить її матері і що його вона взяла з собою в дорогу помилково.

Наразі особу громадянки встановлено. За спробу незаконного перетинання державного кордону України на неї складені адміністративні матеріали за ст. 204 КУпАП.

Сумський прикордонний загін звертається до громадян про необхідність завчасно та уважніше ставитися до підготовки необхідних документів для перетинання державного кордону України.

Поділитися в соціальних мережах