На Сумщині більшість виборчих дільниць недоступна для людей з інвалідністю

До нового року всі виборчі дільниці Сумщини мають бути облаштовані відповідно до потреб людей з обмеженими фізичними можливостями.  Таке завдання керівникам на місцях було поставлено під час апаратної наради в облдержадміністрації.

Наразі на території Сумської області розташовано 1003 виборчі дільниці. За словами начальника обласного управління містобудування та архітектури Олега Кривцова, за підсумками аудиту доступності до виборчих дільниць встановлено, що лише 7,4% приміщень та будівель виборчих дільниць доступні, 28% – частково доступні, 64,6% не доступні.

Великописарівський і Роменський райони при формуванні місцевих бюджетів на 2019 рік запланували на відповідне облаштування виборчих дільниць 101 тис грн. Розроблено проект з капітального ремонту Чернеччинської ЗОШ Сумського району, де передбачено встановлення пандусу. У Буринському, Конотопському, Липоводолинському, Середино-Будському, Ямпільському районах та у місті Охтирка розглядають питання щодо перенесення виборчих дільниць до приміщень, що відповідають законодавчим нормам.

Поділитися в соціальних мережах