На Сумщині чоловік два роки провів у рабстві, де його ледве не забили до смерті

Степан Смирнов розповідає, що провів два роки у рабстві, де терпів знущання та побої. Чоловікові вдалося втекти, а вже на дорозі його підібрав небайдужий водій.

– Степан попросився до мене в авто, аби доїхати до Києва. По дорозі ми розговорилися, і він розповів свою історію. Тоді ми з дружиною вирішили, що його варто відвезти в лікарню, – розповідає Микола.
Жодних документів та родичів у Степана немає. Чоловік стверджує, що виріс в інтернаті, а потім директорка Тетяна Аркадіївна віддала його у рабство на Сумщину.

Інтернат, на який вказує Степан, знаходиться в селі Бабанка на Черкащині. Директорку цього закладу звати Надія і вона стверджує, що такого вихованця у них ніколи не було.

– Ми підняли всі архіви, ми передивилися все. У нас такої дитини, як Смирнов Степан не було ніколи. Я підняла всіх старожилів, які працювали в інтернаті і ніхто ніколи про нього не чув. А по-друге, йому не 25 років, як він стверджує, бо на фото чоловік виглядає старшим, – розповідає Надія Петрівна.

Також вона додала, що в інтернаті ніколи не працювала людина ім’я Тетяна Аркадіївна.

Ніколи Степана не бачили і в селі, де знаходиться інтернат. Хто насправді цей чоловік та де його документи – тепер з’ясовують правоохоронці. Заяву громадянина передали правоохоронцям Шостци – саме у цьому місті він начебто був у рабстві.

 

Відео за посиланням.

Джерело: https://fakty.ictv.ua

Поділитися в соціальних мережах