На Сумщині грибники знайшли в лісі гранати

До Путивльського відділення поліції звернулись двоє жителів району. 30 та 35-річні чоловіки розповіли, що під час пошуку грибів у лісі біля сіл Зінове та Волинцеве вони знайшли гранату часів Другої світової війни та гранату F-1.

На вказані місця відразу виїхали правоохоронці. Біля знайдених боєприпасів виставили охорону до прибуття працівників саперного підрозділу Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України.

Інші жителі області – серед яких путивлянин, сумчанин та жителі Сумського і Середино-будського районів добровільно видали поліцейським чотири види зброї, серед якої гладко-ствольна мисливська рушниця ІЖ-18 12 калібру, яка залишилась після смерті товариша, мисливська гладко-ствольна рушниця марки «ЗМЗ», 16 калібру, мисливську зброю ІЖ-Б47, 16 калібру та рушниця «ТОЗ-66» 12 мм калібру, знайдена у лісопарку.

Нагадаємо, що громадяни, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються у них незаконно, відповідно до вимог ст.263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України звільняються від кримінальної відповідальності

Поділитися в соціальних мережах