На Сумщині грип та ГРВІ не відступають

Незважаючи на незначне поліпшення епідситуації в Сумах, показники захворюваності на грип та ГРВІ залишаються досить високими.

За словами в.о. начальника відділу охорони здоров’я Сумської міськради Олени Чумаченко, за минулий тиждень в місті було зареєстровано 37 осіб, хворих на грип. Всього по області діагноз «грип» було поставлено 158 пацієнтам. В обласному центрі загальна кількість хворих на респіраторні вірусні інфекції становить близько 3 тис. чоловік.

У розрізі адміністративних одиниць, на 8-ми територіях показник захворюваності перевищує середньообласний. Найвищий рівень захворюваності в Буринському районі (1718,6 на 100 тис.нас.). Найнижчий рівень захворюваності відзначається в м Лебедин (показник 215,6 на 100 тис.нас.).

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру, захворюваність дітей в 8,6 рази перевищує захворюваність серед дорослих. Найвища інтенсивність епідемічного процесу ГРВІ серед дітей у віковій групі від 5 до 14 років.

Джерело: https://www.0542.ua/

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах