На Сумщині хлопець намагався повіситися після сварки з дівчиною

За останні чотири дні на території Сумщини зареєстровано суїцид і кілька спроб звести рахунки з життям. 25 лютого повісився 29-річний житель Путивльського району. Він залишив передсмертну записку. Труп направлено в морг. Проводиться перевірка.

24 лютого в реанімацію Роменської лікарні з діагнозом механічна асфіксія через повішення доставлений 25-річний житель району. Він намагався покінчити життя після сварки з дівчиною. Розпочато кримінальне провадження за фактом доведення до самогубства (ст. 120 КК).

22 лютого в реанімацію 5-ї міськлікарні з діагнозом отруєння медпрепаратами госпіталізований 37-річний сумчанин, який намагався покінчити життя самогубством, наковтавшись таблеток. Триває перевірка.

За даними відділу комунікації ГУНП в Сумській області, станом на 25 лютого на території Сумщини добровільно рахунки з життям звели 25 осіб (в минулому році на цю ж дату – 35).

Джерело: http://rama.com.ua/

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах