На Сумщині лікарі активно реєструються в E-Health

За словами начальника управління охорони здоров’я Сергія Бутенка, в області триває автономізація закладів охорони здоров’я.

«У статус комунальних некомерційних підприємств мають перейти 45 медичних закладів із 48 у 17 районах області. В органах Державної реєстрації вже зареєстровано 37, – повідомив посадовець. – Відсутні рішення про автономізацію трьох закладів, і це ставить під загрозу можливість підписання угоди між лікувальним закладом і Національною службою здоров’я України. Тому органам місцевого самоврядування слід прискорити темпи своєї роботи – це їх зона відповідальності».

Разом із цим,  органи місцевого самоврядування несуть відповідальність за матеріально-технічне оснащення закладів первинної медичної допомоги – нині жоден із таких закладів у Сумській області не відповідає визначеним нормам.

«Лікарі, у свою чергу, активно реєструються у системі E-Health. 94,2% від загальної кількості лікарів вже зареєструвались, зокрема усі лікарі у Білопільському, Буринському, Глухівському, Конотопському, Краснопільському. Кролевецькому, Липоводолинському, Недригайлівському, Путивльському, Роменському, Середино-Будському, Шосткинському та Ямпільському районах», – додав він.

Поділитися в соціальних мережах