На Сумщині планують оздоровити майже 52 тисячі дітей

На апаратній нараді в Сумській ОДА заступник начальника обласного управління молоді та спорту Ольга Резніченко повідомила про початок процесу підготовки до оздоровчо-відпочинкової кампанії 2018 року.

Як розповіла посадовиця, прогнозний показник фінансового забезпечення оздоровчо-відпочинкової кампанії  становить майже 42 мільйони гривень, що на 8 мільйонів гривень більше від фактичного показника 2017 року. Із них з обласного бюджету – майже 9 мільйонів гривень; бюджети міст та районів області – 29 мільйонів гривень; 3,8 мільйона гривень – залучені кошти.

Усіма формами відпочинку та оздоровлення передбачено охопити 51 758 дітей (50,3 %) віком від 7 до 17 років. Особлива увага у 2018 році буде приділена оздоровленню та відпочинку дітей пільгових категорій.

За словами заступника начальника профільного управління, протягом 2018 року на Сумщині заплановано роботу 22 позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, 1 дитячого закладу санаторного типу та 2 наметових містечок. Також у поточному році заплановано внесення до регіональної мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку 2018 року 2 наметових таборів «Коловрат ім. Романа Атаманюка» й «Табору миру».

У лютому розпочали свою роботу «Український дитячий центр «Молода гвардія» та «Міжнародний дитячий центр «Артек», до яких на першу зміну вже заїхало 42 дитини пільгових категорій Сумської області.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах