На Сумщині порушують права неповнолітніх злочинців

За результатами проведених обласною прокуратурою перевірок у порядку нагляду за дотриманням прав дітей при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, застосуванні до дітей заходів впливу, пов’язаних з обмеженням особистої свободи, у поточному році внесено 67 документів реагування, до відповідальності притягнуто 13 осіб. Забезпечено реалізацію конституційного права дітей, які тримаються в установах попереднього ув’язнення, на отримання соціально-психологічної допомоги, належні умови тримання та харчування.

Крім того, забезпечено проведення соціально-виховної роботи, а також соціального супроводу неповнолітніх засуджених, які перебувають на обліку в органах пробації, залучення до вирішення соціально-економічних, психологічних проблем дітей та їх сімей соціальних служб.

Як повідомила начальник відділу прокуратури Сумської області Олена Луцик, водночас, завдяки вжитим заходам координаційного характеру протягом 2017 року спостерігалося зниження рівня злочинності серед неповнолітніх на 11%.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах