На Сумщині ремонтуватимуть аварійну дамбу

Під час прямої лінії із читачами газети “Неделя” голову Глухівської РДА Вікторію Сокол запитали, коли очікувати ремонту аварійної дамби у селі Некрасове.  За словами місцевих жителів, її дуже пошкодили машини “Агроінвесту”, що перевозять вантаж без обмежень.

“Питання ремонту гідроспоруди у с. Некрасове порушується Глухівською районною державною адміністрацією перед керівництвом області протягом кількох років поспіль.

За цей час проведені всі необхідні комісійні огляди та обстеження конструктивних елементів дамби за участю спеціалістів управлінь та департаментів обласної державної адміністрації, ПАТ «Сумигаз», служби автомобільних доріг у Сумській області; виготовлена проектно-кошторисна документація на проведення реконструкції гідроспоруди у с. Некрасове на загальну суму 6059,866 тис. гривень; пройдені всі необхідні погодження та експертиза.

На даний час всі необхідні документи подані на розгляд комісії обласного фонду охорони навколишнього середовища, ремонтні роботи планується розпочати після отримання коштів”, – відповіла керівник Глухівщини.

Поділитися в соціальних мережах