На Сумщині розпочали опалювальний сезон

Під час апаратної наради в облдержадміністрації начальник Департаменту ЖКГ, енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу Сергій Луговий повідомив про підключення опалення в закладах соціальної сфери. За його словами, по області розпочато опалювальний період у 4 містах (Суми, Глухів, Лебедин, Охтирка), 8 районах (Білопільський, Буринський, Глухівський, Лебединський, Липоводолинський, Недригайлівський, Сумський, Шосткинський), 2 ОТГ (Миропільська, Грунська).

Підключені до опалення 53 котельні (10%), 47 дошкільних навчальних закладів (18%), 94 загальноосвітніх навчальних заклади (20%), 58 закладів охорони здоров’я (13%).

Житловий фонд області (будинки з централізованим опаленням) готові до початку опалювального періоду. Підключення до опалення розпочнеться з 16 жовтня по графіку протягом 5 днів.

Станом на 12 жовтня з 19 теплопостачальних підприємств уклали договори з НАК «Нафтогаз України» 16. До Міненерговугілля облдержадміністрацією направлено листа щодо сприяння у вирішенні питання забезпечення з 19 жовтня 2018 року постачання природного газу виробникам теплової енергії для всіх категорій використання природного газу.

Заступник голови облдержадміністрації Вадим Акпєров доручив міським та селищним головам взяти на особистий контроль питання укладання місцевими теплопостачальними підприємствами договорів на постачання природного газу з НАК «Нафтогаз України».

Поділитися в соціальних мережах