На Сумщині розводитимуть фазанів

ДП «Мисливське господарство «Суми» організувало вольєрне господарство для вирощування та утримання фазана звичайного – щоб в подальшому розселити його в природному середовищі і розширити видовий склад мисливської пернатої дичини.

Фазан звичайний – цінна мисливсько-промислова птиця. Фазани водяться в Середній Азії, Казахстані. Ще на початку XX ст. фазан був дуже широко поширений. Так, в 30-х роках в Середній Азії на 1 км² було 150 птахів. В одному тільки Таджикистані водилося близько 1 500 000 фазанів. Однак в результаті браконьєрства, випалювання трави та очерету чисельність цих птахів істотно зменшилася. Фазана успішно розводять також в Європі і Північній Америці. Для цього існують спеціальні програми по акліматизації цього птаха. На території України фазан є в південних і південно-східних районах, а також на Закарпатській рівнині і в Волинській області.

Джерело: http://www.shans.com.ua/

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах