На Сумщині ще один політик відхрестився від “БПП “Солідарність””

Бігборд депутата Сумської обласної ради Юрія Христія, розміщений у Білопіллі, викликав бурхливу реакцію серед місцевих жителів та пожвавлені обговорення в соцмережі.  Хоча народний обранець є членом фракції БПП “Солідарність” в облраді та балотувався у 2015 році від провладної політичної сили, на рекламному щиті він чомусь вирішив не вказувати приналежність до цієї партії, неначе цурається її.

bezymyannyj

Крім того, за дизайном бігборд більше нагадує бютівську стилістику, тому Христію закидають, що він  “закосив під “Батьківщину””. Із цього приводу депутат Семен Салатенко написав у Фейсбуці пост наступного змісту:

“Прыжок Христия с Титаника, за 5 минут до погружения…
Цвета – не БПП-шные. И надпись “депутат обласної ради” как то сиротливо смотрится без указания партии и фракции.
Ай-яй-яй. Как же так…)))
Видимо у “партии власти” действительно все плохо”.

bezymyannyj

А мер Білопілля Юрій Зарко має претензії до лозунгу, який вказав Юрій Христій:  “Майбутнє Білопільщини в наших руках!”.

“Майбутнє білопільщини- в руках білопільців, Юрію Григоровичу! Його не можна приватизувати!” – відреагував міський голова на сміливі амбіції депутата облради.

bezymyannyj1

Користувачі соцмережі також зазначають, що вибори ще не почались, а політики вже на фальстарті і готові “перевзуватися на ходу”, тобто змінювати політичну орієнтацію, аби знову бути обраними народом, адже перебування у провладній партії цього вже не гарантує.

Нагадаємо, що депутат облради Лілія Ричкіна навела факти того, як влада, маючи дуже низький рейтинг, маніпулювала виборчими технологіями у Сумському районі.

 

 

Поділитися в соціальних мережах