На Сумщині стали менше хворіти на ГРВІ

Як повідомляє Сумський ОЛЦ МОЗ України, епідемічну ситуацію з гострих респіраторних вірусних інфекцій в області можна розцінювати як благополучну, що відповідає даному періоду року. Загальна захворюваність мала тенденцію до зниження. У період із 22 по 28 грудня за меддопомогою з приводу ГРВІ звернулось 3147 захворілих, що на 1031 особу або 25% менше, ніж на попередньому тижні. Перевищення порогового рівня не зареєстроване, показник захворюваності 285,5 майже на 50% нижчий за поріг – 535,1 на 100 тис. нас.

Серед дітей віком зареєстровано 2154 випадки ГРВІ, що становить 68% від загальної кількості захворілих. Питома вага госпіталізованих становить 8%. В більшості випадків з ознаками ГРВІ в стаціонари потрапляють діти: всього госпіталізовано 247 осіб, з яких 191 або 77%  – це діти.  Призупинення навчального процесу в навчальних закладах не було.

За вказаний час проти грипу імунізовано 701 особу. З початку епідемічного сезону проти грипу вакциновано 4401 особу. З числа щеплених найбільший показник серед працівників медичних закладів: з 3000 запланованих осіб імунізовано 2153 або 72%.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах