На Сумщині телерадіокомпанії подовжили ліцензію після минулорічної відмови

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про переоформлення та продовження терміну дії ліцензії КП «Телерадіокомпанія «Акцент»(Шостка), яке існує з 1991 року. Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці представник Нацради в Сумській області Лариса Якубенко.

Вона нагадала, що в кінці минулого року регулятор залишив заяву телерадіоорганізації без розгляду. Підставою для такого рішення були невідповідності поданих документів вимогам законодавства України.

«Мовник спочатку працював в ефірному телевізійному форматі на 10 ТВК у м. Шостка, проте згодом втратив частоту і отримав ліцензію на кабельне мовлення», – написала Лариса Якубенко.

bezymyannyj

Джерело: http://shostka.info/

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

 

Поділитися в соціальних мережах