На Сумщині травневі свята пройшли без надзвичайних подій

В останні вихідні та святкові дні на території області охоронугромадського порядку забезпечували 700 працівників поліції, на вулицях населених пунктів та обласного центру чергували близько 100 піших та автомобільних патрулів, у тому числі – й наряди з числа Управління поліції охорони та патрульної поліції Сумської області.

Силами поліції та спільних патрулів було забезпечено порядок під час масових заходів з нагоди проведення Дня праці, широкомасштабних розважальних, спортивних та благодійних акцій, а також під час виборів голови та депутатів Андріяшівської об’єднаної територіальної громади (Роменський район).

«Надзвичайних подій та грубих порушень публічного порядку у місцях масового скупчення людей поліція не зареєструвала, – коментує тимчасово виконуючий обов‘язки начальника ГУНП Олег Григоров. – Наряду з охороною громадського порядку та спокою, поліція працювала над розкриттям та розслідуванням злочинів, виявленням правопорушень. За цей період було розкрито 4 розбійних напади, 10 крадіжок приватного майна, 2 грабежі, 12 злочинів, пов‘язаних з незаконним обігом наркотиків, 4 – незаконні заволодіння автотранспортними засобами та 2 факти незаконного зберігання зброї». 

Також поліція зареєструвала 3 самогубства, 2 нещасні випадки з летальними наслідками та 4 дорожньо-транспортні події. За всіма цими фактами наразі проводяться відповідні перевірки для встановлення причин та обставин події.

Поділитися в соціальних мережах