На Сумщині виявили нові випадки сказу тварин

На Сумщині виявлено сказ у кота і лисиці. Таку інформацію оприлюднило Головне управління Держпродспоживслужби у Сумській області.+

Згідно результатів лабораторних досліджень Сумського філіалу Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветсанекспертизи від 17.01.2018 підтверджено захворювання на сказ кота в с. Іванівка, Липоводолинського району.

Також за результатами лабораторних досліджень Сумського філіалу Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветсанекспертизи від 17.01.2018 підтверджено захворювання на сказ у лисиці, яка забігла на подвір’я по вул. Піщана, смт. Краснопілля.

У неблагополучних пунктах проводяться заходи з ліквідації захворювання.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах