На Сумщині з порушників екологічного законодавства стягнули півмільйона гривень

За інформацією Державної екологічної інспекції у Сумській області, протягом лютого  проведено 151 ресурсну перевірку на 71 об’єкті державного нагляду (контролю). За їх результатами Інспекцією складено всього 60 протоколів про адміністративні правопорушення. До адміністративної відповідальності притягнуто 64 особи. Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 15 648 грн, стягнуто 13 345 грн.

За невиконання приписів складено 36 протоколів за статтею 188-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення на загальну суму штрафів 9 545 грн.

За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитки на суму 33 721 грн, які пред’явлено як претензії для відшкодування. Стягнуто 14 претензій/позовів (з урахуванням раніше пред’явлених) на загальну суму 449 997 грн.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах