На Сумщині затримали жінку з двома дітьми, яка пішки перетнула кордон

Отримавши інформацію від оперативно-розшукових підрозділів Держприкордонслужби про рух трьох осіб на території Росії в сторону України на напрямку між російським населеним пунктом Сподарюшено та українським Попівка прикордонний наряд негайно виїхав на місце порушення.

Неподалік від держрубежу на околиці населеного пункту Попівка було виявивлено та затримано громадянку України, яка з двома неповнолітніми дітьми в пішому порядку поза встановленими пунктами пропуску незаконно перетнула російсько-український кордон з території суміжної держави. При собі жінка мала копію паспорта та свідоцтва про народження дітей.

У ході проведення фільтраційних заходів охоронці кордону також встановили, що правопорушниця перебуває у розшуку за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України.

Наразі за незаконне перетинання державного кордону України на 26-річну українку складені адміністративні матеріали за ст. 204-1 КУпАП, після чого разом з дітьми передано працівникам Національної поліції, повідомляє Держприкордонслужба України.

Поділитися в соціальних мережах