На Сумщині жителі обурюються придбанням джипа для голови Верхньосироватської ОТГ

Мешканці Верхньосироватської ОТГ Сумського району масово невдоволені фактом придбання джипа для голови сільради.

Зокрема Наталія Коробченко пише: «І як це можна назвати, а про людей коли будуть думати», Наталія Вербицька – «І нічого, що людям в місто їхати ні на чому, зато у нас джип», Сергій Овчаренко – «Шикують по повній за наші народні гроші. Не сільська рада а ПП по вимучуванню наших народних грошей».

45

В свою чергу Володимир Скляр також коментує розміщення сміттєвого полігону у Верхній Сироватці  – «За рік нічого не зроблено. Мабуть досить, закерувалась тамада чи пак голова ОТГ. Гроші розтринькала, а тепер хоче нас труїти. Пора сільський майдан».

47

Ганна Хитренко із Великого Бобрика вказує «А в В.Бобрику сміття один раз в дві неділі вивозять і три зупинки автобусних розвалилося, в дитсадку немає пилососа і пральної машинки,але ми не можемо на простенькій машині, нам джип подавай».

43

Сергій Стукалов дописує «Ось на чому тепер будемо в місто на роботу їздити!».

46

В Інтернет-мережі навіть «гуляє» мем на цю ситуацію, у якому на джип вмощена голова керівниці ОТГ Алли Олександрової.

42

Останню минулого року зі скандалом громадою було зміщено з посади, але люди на минулих виборах її обрали знову.

Попередній автомобіль голови згорів минулого року за таємничих обставин.

Нагадаємо, що замість вирішення проблеми з маршрутками у Верхній Сироватці придбають джип за пів мільйона.

Наразі вже декілька місяців тривають перипетії з маршрутними перевезеннями з міста Суми до Верхньої Сироватки. Вся громада терпить це знущання, жителів періодично не пускають до автобусів та маршруток, які рухаються через селище до інших населених пунктів. Дійшло навіть до випадків, коли людей принизливо висаджували з маршруток.

Проблема в тому, що до цього часу на має прямого автобусного чи маршрутного сполучення між Сумами та Верхньою Сироваткою. Місцева влада від вирішення цієї проблеми усунулась.

Притчею на язиці є і дорога, яка проходить повз сільську раду. Дорога знаходиться в край жахливому стані, не придатному для нормального пересування автомобілем чи навіть велосипедом. Без нецензурної лайки та прокльонів жоден житель Верхньосироватської громади чи гості по ній не можуть проїхати.

Проте замість придбання комунального автобусу чи маршрутки, які б відразу вирішили проблему перевезень або ремонту доріг, місцева влада попіклувалася лише про себе.

Як свідчать дані системи публічних закупівель ProZorro сільрада придбає за 500 тисяч гривень джип Рено-Дастер, білого кольору.

Автомобіль обладнано бортовим комп’ютером, круїз-контролем, електропідсилювачем керма, датчиком світла, кондиціонером, магнітолою (2 динаміки, MP3, USB, Bluetooth, AUX, управління на кермовій колонці),  має передні та бокові подушки безпеки водія та переднього пасажира,  ESC (система курсової стійкості) + HSA (система допомоги при старті на підйомі), ABS (антиблокувальна система гальм),  EBA (система допомоги при екстреному гальмуванні) + EBD (електронна система розподілу гальмівних зусиль), центральним замком та 16″ дисками.

Хоча за даними сайту «Авто-РІА» аналогічний автомобіль коштує 425 тисяч гривень. Погодьтесь, 75 тисяч гривень для села надзвичайно велика сума, яку можна було б скерувати на потреби громади.

Тепер, на відміну від простих жителів Верхньосироватської ОТГ, їх голова буде комфортно пересуватися на джипі з кондиціонером та найновішими системами безпеки, якому навіть роздовбана дорога не перешкода!

 

Поділитися в соціальних мережах