На Сумщині зросла кількість підписаних декларацій із лікарями

На Сумщині вже підписано 57 079 декларацій із лікарями, ще 25 травня після обіду їх в області було підписано 54,8 тисячі. Про це повідомив начальник управління охорони здоров’я Сергій Бутенко, зауважуючи, що відповідна робота велась і на вихідних.

Нагадаємо, під час візиту на Сумщину в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун відзначила, що Сумська область на передостанньому місці серед всіх регіонів України з укладання декларацій із сімейними лікарями в рамках національної кампанії «Лікар для кожної сім’ї».

Наразі декларація суттєво спрощена, вона не потребує сьогодні ксерокопії паспорта та ідентифікаційного коду. Крім того, лікар не обов’язково самотужки має заповнювати цю декларацію. Йому може допомагати медична сестра.

«Ті люди, які сьогодні не мають можливості (за станом здоров’я), але бажають підписати декларацію, можуть обрати лікаря, повідомити про це медичний заклад. І до них прийде медична сестра для підписання декларації», – наголосив Сергій Бутенко.

У Сумах підписано лише 5 700 декларацій. Уже з 1 та 10 червня в обласному центрі розпочнуть роботу два Центри первинної медико-санітарної допомоги, в яких з лікарями можна підписувати декларації. Наразі угоди із лікарями уже укладають у Сумській міській поліклініці №3.

 

Поділитися в соціальних мережах