На території аеропорту в Сумах “горів” літак

Сьогодні, 27 червня, на території обласного комунального підприємства «Аеропорт Суми» відбулися пожежно-тактичні навчання з організації взаємодії та дії оперативних служб у випадку виникнення авіаційних подій.

Під час навчань рятувальники Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області спільно із адміністрацією аеропорту, Головним Управлінням Національної поліції у Сумській області та Центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відпрацювали спільні дії у випадку виникнення авіаційної події, зокрема, при аварійній посадці повітряного судна.

Згідно із легендою навчань, під час польоту в літаку відмовила гідравлічна система, що призвело до вимушеної посадки в аеропорту м. Суми, під час якої в двигуні літака виникло загоряння. Першочергово до місця події прибув черговий караул відомчої пожежної частини обласного комунального підприємства «Аеропорт Суми». Вони приступили до гасіння пожежі.

Для гасіння пожежі та охолодження елементів літака залучили пожежно-рятувальні підрозділи Сум. Вогнеборці здійснювали охолодження літака за допомогою лафетних стволів та евакуацію «поранених».
Для організації сортування потерпілих, надання їм домедичної допомоги в безпечній зоні був розгорнутий сортувальний майданчик, до якого залучили медичні автомобілі та фахівців, котрі провели сортування, надали домедичну допомогу та здійснили транспортування потерпілих до лікувальних закладів.
Після навчань провели демонстрацію пожежної техніки та розповіли про її тактичні можливості. Далі всі учасники навчань обговорили відпрацювання взаємодії між всіма залученими службами та провели екскурсію аеропортом для оперативно-тактичного вивчення об’єкту, а на завершення обговорили проведені тренування, та ще раз нагадали порядок рятування людей та організації гасіння пожежі на повітряних суднах, схеми подачі вогнегасних речовин від пожежно-рятувальної техніки.

po1

po3

 

 

Поділитися в соціальних мережах